O Tawernie

W przytulnym ponad 100-letnim budynku remizy strażackiej w spokojnej zlanej zielenią i słońcem Rozwadzy, u stóp Góry Św. Anny mieści się niepowtarzalna, urokliwa Tawerna Alba.

Dzięki wyjątkowej roztaczającej się w tym miejscu atmosferze oraz wyśmienitej serwowanej tu pizzy, Tawerna w niezwykla krtórkim czaseie zyskała sobie liczne grono wiernych klientów, którzy stali się jej najważniejszą częścią.

To miejsce o niepowtarzalnym charakterze dla każdego ma coś do zaoferowania, W przytulnym zakątku swoje miejsce znajdzie para zakochanych, przy biesiadnym stole zebrać się może cała rodzina, dla samotnika przystanią będzie miejsce na świeżym powietrzu przy oczku wodnym.

Przyjezdnych kusi apetyczny aromat włoskich przypraw na pizzy oraz zapach grillowanych steków i pstrągów na ogródku. Przyjemna i profesjonalna obsługa wzbudza zaufanie oraz stanowi dopełnienie w osiągnięciu pełnej satysfakcji z czasu tutaj spędzonego.

Przy dźwiękach ładgodnej muzyki, wyśmienitym jedzeniu w blasku świec i cieple płynącym z kominka, każda wizyta staje się świętem dnia powrzedniego.

Tawerna posiada doskonałe walory, które przekonały już wielu, aby właśnie turaj zaprosić gości na swoje urodziny, komunie św., jubileusz, wesele czy firmowy bankiet.